Home » Futboll » Nani: Jo, jo nuk do ta shesim Behramin

Nani: Jo, jo nuk do ta shesim Behramin

Valon_Behrami_280x3_537531aDrejtuesit e West Hamit janë të kënaqur me lojën që po dëshmon shqiptari Valon Behrami, me nënshtetësi zvicerane dhe njëherësh anëtarë i kombëtares së Zvicrës.

Skuadra e tij nuk do t’ia shesë kartonin e mesfushorit nga Kosova, Valon Behramit, gjigantit italian, Juventusit. Behrami ka kontratë me West Hamin deri në qershor të vitit 2013.

“Nuk kemi nevojë dhe nuk kemi menduar t’i shesim ndonjë nga top-futbollistët tanë. Çdo gjë është në rregull dhe Behrami, të cilin e cilësojmë një futbollistë të madh, do të mbetet në skuadrën tonë”, tha për Radio “Tau” drejtori sportiv i West Ham Unitedit, Gianluca Nani.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni