Home » Kampionati Anglez » Mourinho shpërthen ndaj stafit mjekësor të United

Mourinho shpërthen ndaj stafit mjekësor të United

mourinhoJose Mourinho e ka gjetur shkakun pse këtë sezon skuadra e tij ka shumë ulje ngritje.

Portugezi njihet si një trajner që krijon polemika dhe e kërkon fajin e dështimit të tij tek të tjerët.

Këtë radhë portugezi që drejton United ka akuzuar stafin mjekësor të skuadrës për dëmtimet e shumta që lojtarët po kalojnë.

Sipas mediave angleze portugezi nuk është aspak i kënaqur nga mënyra se punon stafi i tij mjekësor, teksa i ka kritikuar duke thënë se edhe ata kanë ndikuar në ecurinë e skuadrës.

Kjo nuk është hera e parë që ai kapet me stafin mjekësor pasi e njëjta gjë ndodhi edhe te Chelsea.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni