Home » Kampionati Italian » Mourinho kërkon edhe një sulmues

Mourinho kërkon edhe një sulmues

jose_mourinhoTrajneri i Interit, Jose Mourinho, ka zbuluar se ai dëshiron të nënshkruajë edhe me një sulmues të ri në afatin kalimtar të janarit.

Me sulmuesin kamerunas Samuel Eto’o që do të udhëtojë në Kupën Afrikane të Kombeve në fillim të vitit të vjen, Mourinho dëshiron të shtojë në ekip edhe një sulmues tjetër.

“Duke marrë parasysh se ne do ta humbim Eto’o për një muaj e gjysmë, do të doja të kem një sulmues të ri në janar”, ka thënë Mourinho.

Sulmuesi i Lazios, Goran Pandev, dhe ai i Bayern Munich, Luca Toni, që të dy përmenden si përforcime të mundshme për Interin./Telegrafi/

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni