Home » Liga e Kampionëve » Mourinho: Italianët do të anojnë për Ancelottin, kundër meje

Mourinho: Italianët do të anojnë për Ancelottin, kundër meje

mourinhoItalianët do të anojnë për Chelsean në ballafaqimin e të tetës së Ligës së Kampionëve ndërmjet Interit dhe klubit londinez , mendon trajneri i kampionit të Italisë Jose Mourinho.

“Jam bidur se Ancelotti çmohet në Itali sipas mënyrës se si festojnë fitoret e tij me Chelsean. Jam i sigurt se shumica e italianëve dëshirojnë fitoren e tij kundër meje “, ka thënë Mourinho.

Nga ana e tij Ancelotti ka thënë se nuk është për lojëra psikologjike dhe i intereson vetëm futbolli. Trajneri i Chelseat Carlo Ancelotti nuk është mik me portugezin, por nuk ka absolutisht asgjë kundër tij.

“Nuk kam probleme me Mourinhon. Nëse nuk kemi pasur marrëdhënie të mira, por ky është një rast që t’i krijojmë ato”.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni