Home » Futboll » Mourinho: Hazard nuk dëshiron të largohet

Mourinho: Hazard nuk dëshiron të largohet

mourinho-hazard-nuk-d-euml-shiron-t-euml-largohet_hdTrajneri i Chelseat, Jose Mourinho, ka deklaruar se ylli i tij, Eden Hazard, nuk dëshiron të largohet nga klubi.

Hazard ka thënë disa herë se nuk i pëlqen Liga Premier sepse nuk po mbrohet nga gjyqtarët, por Mourinho siguron se ai nuk largohet.

“Mendoj se atij i pëlqen këtu, unë mendoj kështu”.

“Mendoj dhe shpresoj se do të qëndrojë”, u shpreh Mourinho.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni