Home » Futboll » Moratti: Ndoshta një ditë unë do ta shes Interin

Moratti: Ndoshta një ditë unë do ta shes Interin

Presidenti i Interit, Massimo Moratti, në një intervistë për TuttoSport ka dhënë një deklaratë me të cilën i ka lënë të shokuar të gjithë adhuruesit zikaltër.

Gjatë kësaj interviste presidenti zikaltër u pyet për të ardhmen e klubit dhe përgjigja e tij ishte tejet e papritur dhe shokuese për tifozët Nerazzurrë.

“Bashkëpunimin që e kam pranuar me aksionarët kinez e kam bërë vetëm për ndërtimin e stadiumit të ri, por ndoshta një ditë unë do ta shes komplet klubin. Tashmë e kam menduar këtë opsion dhe po e vlerësoj situatën, nuk përjashtoj asgjë”, ka thënë Moratti.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni