Home » Futboll » Monako dhe PSG, ndahen me barazim 0:0

Monako dhe PSG, ndahen me barazim 0:0

Monako dhe PSG, ndahen me barazim 0:0Ka përfunduar pa fitues derbi i javës në kampionatin francez të futbollit, mes Monakos dhe Parisit, ndeshje e cila
përfundoi barazim 0:0.

PSG në këtë ndeshje u paraqit pa Ibran, ndërsa erdhi pas fitores së madhe në Arsenal.
Psg me këtë barazim renditet në vendin e dytë, ndërsa Monako në të pestin./

Shpërndaje:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • TwitThis
 • Live
 • Postoje tek Ngjarjet
 • StumbleUpon
 • Technorati

Komentoni