Home » Kampionati Italian » Molinaro vazhdon kontratën në Juventus

Molinaro vazhdon kontratën në Juventus

cover_molinaro_genAgjenti i Cristian Molinaros u ka dhënë fund spekulimeve kinse mbrojtësi i Juventusit do të largohet nga bardhezinjtë.

“Duhet të njoftoj se edhe pse kemi pasur interesime të shumta nga Italia dhe jashtë, Molinaro do të qëndrojë te Juventus.

Fulhami nuk ka bërë ofertë për lojtarin, mirëpo ka pasur skuadra të tjera angleze dhe një skuadër gjermanë që po e kërkojnë”, ka thënë Pasquale Gallo për ‘tuttomercatoweb’.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni