Home » Futboll » Milani në krizë, reagon Silvio Berlusconi

Milani në krizë, reagon Silvio Berlusconi

Milani në krizë, reagon Silvio BerlusconiSilvio Berlusconi i ka thirrur në drekë stafin e skuadrës të Milanit pas krizës të madhe të rezultateve në vitin 2015.

Bosi i Milanit ka paralajmëruar se do të ndëshkoi të papërgjegjshmit duke lënë në dilemë se kush mund të jenë ata.

Të gjithë lojtarët janë të ftuar në drekë, drejtori Galliani dhe trajneri Inzaghi. Raportohet se Berlusconi do të kërcënoi me gjoba të mëdha futbollistët nëse ata nuk arrijnë të tejkalojnë këtë krizë të madhe të rezultateve.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni