Home » Kampionati Italian » Mexes e Taiwo, janë vetëm fillimi

Mexes e Taiwo, janë vetëm fillimi

Pas konfirmimit të Massimiliano Allegrit se Philippe Mexes dhe Taye Taiwo janë lojtarë të Milanit, zëvendëspresidenti i klubit, Adriano Galliani, ka thënë se ata janë vetëm dy nga emrat që do të transferohen për sezonin e ri.

“Ne tashmë e kemi sjellë Mexesin dhe Taiwon, por unë nuk merrem me emra”.

“Por ne padyshim se do të blejmë lojtarë të tjerë, skuadra do të forcohet edhe më shumë”, ka thënë Galliani.

 

Shpërndaje:
 • Postoje tek Kapsit
 • Bookmark tek RuajFaqet
 • Facebook
 • Digg
 • del.icio.us
 • TwitThis
 • Live
 • Postoje tek Ngjarjet
 • StumbleUpon
 • Technorati

1 Response to " Mexes e Taiwo, janë vetëm fillimi "

 1. Shkelqa.Ac Mi|aN says:

  Huu Veqq sAa Perr Fi||iImm See Ka Fabregas E Hulk E Van Deer Vard

Komentoni