Home » Kampionati Italian » Mexes: Do ta nderoj këtë fanellë

Mexes: Do ta nderoj këtë fanellë

Mbrojtësi i Milanit, Philippe Mexes, është i gatshëm ta fillojë aventurën e re në San Siro.

Gjatë këtij afati kalimtar, 29-vjeçari braktisi Romën për t’u transferuar te Milani, ndërsa tani premton se do ta nderojë fanellën kuqezi.

“Jam krenar që e vesh këtë fanellë dhe dua ta nderoj atë duke treguar se çfarë mund të bëj”, ka thënë francezi për Il Corriere dello Sport.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni