Home » Futboll » Messi: Tash më mungon Kupa e Botës

Messi: Tash më mungon Kupa e Botës

Ylli i Barcelonës, Lionel Messi, shpreson se ai do të mund të kompletojë trofetë e tij duke fituar Kupën e Botës vitin e ardhshëm.

Messi ka fituar gjithçka këtë vit me Barcelonën, gjashtë trofe si dhe çmimet Lojtari më i Mirë i Vitit nga FIFA dhe Topin e Artë.

“Tash e gjitha çfarë më duhet është Kupa e botës. Shpresoj t’i përmirësoj paraqitjet e mia me Argjentinën, po punoj shumë në këtë drejtim. Dua më shumë se çdokush të jem më i miri”, ka thënë sulmuesi.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni