Home » Kampionati Spanjoll » Messi shumë i lumtur

Messi shumë i lumtur

Për futbollistin më të mirë në botë, Lionel Messin, e diela ka qenë një ditë e veçantë dhe e paharruar.

Ai është tejet i kënaqur me tri gola që ia ka shënuar skuadrës së Teneriffes dhe për fitoren bindëse (5:0) të skuadrës së tij, Barcelonës.

“Jam shumë i lumtur për golat e mi, por gjëja më e rëndësishme ishte ajo se arritëm te një fitore tjetër dhe treguam një lojë atraktive. Po, rezultati ishte shumë i mirë, është e rëndësishme të kënaqemi me lojën tonë dhe këtë e kemi bërë në këtë ndeshje”, -tha Messi

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni