Home » Kampionati Spanjoll » Messi rrezikoi bashkëlojtarët

Messi rrezikoi bashkëlojtarët

Të gjithë lojtarët e Barcelonës po i gëzoheshin titullit të radhës në La Liga.Festa e tyre e nisur në fushën e futbollit vazhdoi edhe drejt Barcelonës, por para se të arrinin aty lojtarët për pak sa nuk përjetuan një tragjedi.

Dhe kërcënimi erdhi pikërisht nga lojtari që ishte më meritori për titullin, Lionel Messi.

Atmosfera e festës në mesin e lojtarëve të Barcelonës filloi në autobusin që i dërgoi ata deri në aeroport, kurse me të hyrë në aeroplan Messi në një moment i mëshoi një pjese të derës për dalje emergjente.

Mirëpo, e tëra kaloi pa probleme, pasi kjo ndodhi para nisjes së aeroplanit dhe dera e dëmtuar pjesërisht u rregullua menjëherë nga teknikët.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni