Home » Futboll » Messi e kërkoi Lavezzin te Barca

Messi e kërkoi Lavezzin te Barca

messi-e-k-euml-rkoi-lavezzin-te-barca_hdSipas raportimeve të fundit, Lionel Messi ka kërkuar nga Barcelona që të transferojë Ezequiel Lavezzin.

Messi kërkoi që të ketë një partner të mirë në krah dhe prandaj kërkoi Lavezzin nga drejtuesit.

Kërkesat e Messit vazhdojnë dhe tashmë kanë filluar kontaktet e Barcës me klubin parizien, shkruan GianlucaDiMarzio.

Nëse edhe Lavezzi transferohet te Barca, atëherë ka shumë gjasa që Luis Suarez të kthehet te Liverpooli.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni