Home » Kampionati Spanjoll » Messi e Ibrahimoviq në dyshim për “El Clasico”

Messi e Ibrahimoviq në dyshim për “El Clasico”

zlatanibrahimovicwit_282855Dy yjet e Barcelonës, Lionel Messi e Zlatan Ibrahimoviq, ka shanse  të mos luajnë në ndeshjen derbi të së dielës mes Barcelonës dhe Real Madridit të njohur ndryshe si “El Clasico”.

Të dy këta janë paraqitur në stërvitjet e skuadrës katalunase, mirëpo ende nuk i kanë kuruar plotësisht lëndimet.

Messi ka dëmtuar këmbën të shtunën në përballje me Athletic Bilbaon, derisa Ibrahimoviq vuan nga një dëmtim i kofshës. /kohanet

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni