Home » Futboll » Menaxheri i Arsenalit ka thëbe se mund të bëhet një sulmues i jashtëzakonshëm

Menaxheri i Arsenalit ka thëbe se mund të bëhet një sulmues i jashtëzakonshëm

theo-walcott

Theo Walcott

“Unë besoj se ai i ka të gjitha vlerat për t’u bërë një qendërsulmues fantastik. Jam shumë i vetëdijshëm për kualitetin dhe kohën që vrapon.

E vetmja gjë që mund të them për Theon është se secilën herë që e kam kthyer me shpejtësi në fushë, ai është lënduar sërish.

arsene-wenger

Menaxheri i Arsenalit, Arsene Wenger

Kësaj radhe kam vendosur ta lë të rikuperohet”, tha Wenger.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni