Home » Skijim » Mema: Në Turqi dëshmuam më të mirën

Mema: Në Turqi dëshmuam më të mirën

Dorina Mema

Dorina Mema

Skiatorja Dorina Mema, është e kënaqur me atë që ka arritur në turneun ndërkombëtar në Kayseri të Turqisë.

“Arrita që të jem në vendin e 11-të në disiplinën e sllallomit dhe në atë të sllallomit të madh në ski.

Ky sukses mendoj se nuk është i vogël, kur merret parasysh se kemi pasur pak stërvitje. Realisht, jam e kënaqur me atë që dëshmuam në Turqi dhe mendoj se bëmë më të mirën.

Në garat e ardhshme konsideroj se do të arrijmë rezultate edhe më të mira”, tha Mema.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: , ,

Komentoni