Home » Kampionati Italian » Melo: Juventusi do të hec përpara

Melo: Juventusi do të hec përpara

Felipe Melo, njëri prej mesfushorëve më të dëshmuar ka thënë se do t’ia shpaguajë çmimin e lartë që Juventus pagoi për të.

Melo ka thënë se Juventusi nuk ka gabuar që i ka paguar atë shumë skuadrës së mirënjohur Fiorentinës. “Kurrë nuk kam menduar as për një sekondë për atë se sa shumë ka harxhuar klubi për mua, por pas kësaj periudhe jo aq të këndshme vërtet dua të dëshmoj se ata nuk kanë gabuar që i kanë paguar Fiorentinës atë shumë.

Isha i lodhur dhe kisha nevojë për pushim, por tash jam i ndezur sërish dhe mezi pres të dal në fushë. Nuk e kam as më të paktin synim për t’u larguar nga Juventus”, tha Melo për gazetën italiane La Stampa.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni