Home » Futboll » Mehmedi: Do ta zëmë vendin e dytë

Mehmedi: Do ta zëmë vendin e dytë

Admir Mehmedi, sulmues, dhe Adrian Nikçi, mesfushor, të hënën nisin stërvitjet për edicionin e pranveror me skuadrën e tyre, kampionin në fuqi, Zurich.

Synimet e këtyre dy futbollistëve janë që në stinorin pranveror të luftojnë të ngjiten sa më lart në tabelë.

“Jam i bindur se me potencialin që kemi në pranverë do të zëmë vendin e dytë në Superligën e Zvicrës dhe njëherësh do të kualifikohemi edhe në garat e kupave evropiane”, tha për gazetën kombëtare “Bota sot”, Admir Mehmedi, futbollist i Zurich-ut.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni