Home » Futboll » Meha: Ja çka më tha Guardiola në vesh

Meha: Ja çka më tha Guardiola në vesh

 Meha: Ja çka më tha Guardiola në veshMesfushori i Komëbëtares Shqiptare, Alban Meha ka marrë një kompliment të madh nga njëri nga trajnerët më të mëdhenjë në botë, Pep Guardiola.

Pep pas fitores 0-6 ndaj Paderborn, u afrua tek Meha të cilit i tha diçka në vesh. Ka qenë vetë mesfushori mitrovicas ai që ka treguar se çfarë komplimenti mori nga Guardiola.

“Pep mu afrua dhe më dha komplimente. Më tha se ke një këmbë shumë të fortë dhe se duhet të vazhdosh kështu. Unë u befasova, por i ndjeva krenar për një kompliment të tillë nga një trajner i madh. Për mua është nder i madh” ka thënë Alban Meha

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni