Home » Volejboll » Më 6-7 mars nis edicioni pranveror

Më 6-7 mars nis edicioni pranveror

Kreu i Federatës së Volejbollit të Kosovës , njoftoi se me 6-7 mars do të nis stinori pranveror në Superligën e Kosovës në volejboll, në të dyja konkurrencat (femra-meshkuj).

Ndërsa Liga e parë e edicionit pranveror nis një javë më vonë respektivisht më 13-14 mars. Ndërkaq, afati kalimtar dimëror për volejbollist dhe volejbolliste fillon më 20 janar dhe përfundon me një shkurt.

Zyrtarët e kësaj federate premtojnë se në pranverë pritet të rritet cilësia dhe të ketë edhe ndeshje më të mira.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni