Home » Basketbolli i Kosovës » Mazreku shikon situatën

Mazreku shikon situatën

Basketbollisti Blerim Mazreku ishte larguar gjatë stinorit vjeshtor nga KB BB Bashkimi i Prizrenit dhe nga ajo kohë nuk ka arritur të gjejë klub të ri.

Ai tha se nuk ka ndonjë ofertë konkrete nga ndonjë klub, por shikon situatën sesi zhvillohet dhe të vendosë se ku do të vazhdojë karrierën si basketbollist.

Mazreku shpreson se brenda një kohë të shkurtër do të gjejë angazhim në njërën prej klubeve të Kosovës, por nuk e ka përjashtuar mundësinë të luajë edhe jashtë vendit.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni