Home » Kampionati Italian » Materazzi: Juve më i fortë se Inter

Materazzi: Juve më i fortë se Inter

materazziMbrojtësi i Interit, Marco Materazzi, mendon se Juventusi është skuadër më e fortë se zikaltrit, por dallimi ndërmjet tyre është se Nerazzurrët nuk dorëzohen kurrë.

“Juventusi është shumë më i fortë se Interi. Mirëpo ne nuk dorëzohemi kurrë, dhe për këtë arsye tejkalojmë klasin dhe teknikën e tyre”, ka thënë Materazzi për Tuttosport.

Sa i përket Kampionatit Botëror, mbrojtësi italian duket se nuk ka shpresa që Lippi do ta ftojë, prandaj ka thënë se do t’i kushtojë më shumë rëndësi skuadrës së tij. /Telegrafi/

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni