Home » Kampionati Italian » Massimo Moratti: Interi është fatkeq me arbritrat

Massimo Moratti: Interi është fatkeq me arbritrat

Massimo Moratti edne nuk ka vendosur se si do të veproj ndaj gabimeve të  arbitrave ndaj skuadrës që drejton ai. Padroni zikaltër, qetësish  ka thënë se “do të shohim si të veprojmë”,  për momentin ka deklaruar ai nuk kemi fat.

“Në këtë periudhë më duket se nuk kemi fat me arbitrat. Për momentin të shohim si do të vazhdojë kjo çështje”, theksoi Moratti pas humbjes së Interit 1-0 në fushën e Lacios, ndeshje në të cilën arbitri gaboi duke ndaluar një kundërsulm të rrezikshëm të Interit dhe menjëherë erdhi goli i Kloses.

Në lidhje me Juventusin që është 7 pikë e shkëputur në krye të renditjes, Moratti tha: “Juventus bën kampionatin e saj dhe ne tonin.”

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni