Home » Futboll » Mascherano nuk dëshiron të vazhdojë në Liverpoolin

Mascherano nuk dëshiron të vazhdojë në Liverpoolin

JavierMascheranoNew2Liverpool, 10 dhjetor – Javier Mascherano ka refuzuar që të vazhdojë kontratën me skuadrën e madhe angleze Liverpool, njofton “Sky Sport” të enjten.

Mascherano ka edhe 18 muaj kontratë me Liverpoolin, ndërsa atij i është ofruar kontratë e re, të cilën reprezentuesi i Argjentinës po refuzon ta firmos.
“Unë jam duke luajtur me Liverpoolin. Jam lojtar i Liverpoolit dhe kam kontratë me këtë skuadër edhe dy vite. Nuk kam se çfarë të them tjetër. Unë do të vazhdojë të luaj për Liverpoolin deri në fund të kontratës”, u ka thënë Mascherano gazetarëve me t’u pyetur për kontratën e re.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni