Home » Liga e Kampionëve » Mario Gotze: Kishim probleme në sulm

Mario Gotze: Kishim probleme në sulm

Mario Gotze: Kishim probleme në sulmMesfushori i Bayern Munchen, Mario Gotze, pas barazimit pa gola në Shakhtar, duke folur për mikrofonat e Uefa-s, ka deklaruar se skuadra e tij, pati probleme në fazën e sulmit..

“Ne dështuam në sulm sot. Ne nuk ishim në gjendje të luajmë siç kishim menduar. Por është edhe një lojë e dytë, edhe pse disa detaje të vogla do të jenë vendimtare. Do të ishte e jashtëzakonshme po të shënonin sot”, deklaroi Gotze.

Shakhtari dhe Bayerni luajtën barazim 0:0.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni