Home » Kampionati Spanjoll » Marcelo: Nuk e lakmojmë Barcelonën

Marcelo: Nuk e lakmojmë Barcelonën

marceloMbrojtësi i Real Madridit, Marcelo, thotë se skuadra e tij ka fuqi për t’ia marrë Barcelonës titullin e La Ligas këtë sezon dhe thotë se Mbretërit nuk janë të trembur për ndeshjen për El Clasicon që do të zhvillohet në fund të muajit në Camp Nou.

“Nuk po mendojmë për përballjen ndaj Barcelonës, sepse fillimisht kemi ndeshjet kundër Racing Santander dhe Zurich. Duhet t’i marrim gjërat një nga një”.

“Nuk mendojmë se Barcelona është më e mirë se ne. Do të shohim se çfarë do të ndodhë në Camp Nou, por nuk ka asgjë për ta lakmuar Barcelonën”, ka thënë braziliani për ‘Marca’.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni