Home » Kampionati Anglez » Manchester Unitedit triumfon 3:0 kundër Cambridge United

Manchester Unitedit triumfon 3:0 kundër Cambridge United

 Manchester Unitedit triumfon 3:0 kundër Cambridge UnitedSkuadra e Louis Van Gaal, Manchester United, ka kaluar tutje në Kupën FA. Atë që nuk arriti ta bëjë në ndeshjen e parë, United e bëri në të dytën duke triumfuar 3:0 kundër Cambridge United.

Juan Mata (25’), Marcos Rojo (32’) dhe James Wilson (74’) shënuan golat e kësaj fitoreje të Djajve të Kuq.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni