Home » Futboll » Manchester United kërkon Ronaldon dhe Balen

Manchester United kërkon Ronaldon dhe Balen

Manchester United kërkon Ronaldon dhe BalenLajmet që kanë arritur nga mediat angleze kanë qenë mjaft shokuese, pasi është raportuar se Manchester United kërkon shërbimet e dyshes së Realit, Ronaldon dhe Balen.

Sipas raportit të bërë nga Metro, mësojmë se Manchesster United është duke shpresuar që të transferojë Ronaldon dhe Balen.

Raportohet se skuadra angleze është shprehur e gatshme t’i ofrojë Ronaldon një rrogë rekorde, gjë e cila do ta bëj që ai të rikthehet në Old Traford.

Gjithashtu, Van Gaal kërkon që në Angli ta rikthejë përsëri Balen, i cili më herët ka luajtur për Tottenhamin.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni