Home » Futboll » Manchester City kërkon trajner në Serie A

Manchester City kërkon trajner në Serie A

Manchester City kërkon trajner në Serie ADrejtuesit e Manchester Cityt nuk janë të kënaqur me Manuel Pellegrinin dhe dëshirojnë të bëjnë ndryshime në stafin teknik.

Sipas të përditshmes spanjolle AS, trajneri i Napolit, Rafa Benitez mund të zëvendësoj Pellegrinin nga edicionin e ardhshëm.

Kontrata e Benitezit me Napolin skadon në qershor të këtij viti, çka do të thotë se transferimi i tij në City do të jetë edhe më i lehtë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni