Home » Futboll » Manchester City dhe Barcelona shkëmbejnë sulmuesit

Manchester City dhe Barcelona shkëmbejnë sulmuesit

Manchester City dhe Barcelona shkëmbejnë sulmuesitManchester City dhe Barcelona mund të shkëmbejnë Sergio Agueron me Luis Suarezin.

Manchester City është e interesuar për sulmuesin e Barcelonas, Luis Suarez, për shërbimet e të cilit është gati të paguaj 100 milionë funte.

Nëse Barcelona nuk pranon një marrëveshje të tillë, atëherë skuadra angleze është gati që të shkëmbejë Agueron për Suarezin, shkruan Daily Mail.

Suarez verën e kaluar është transferuar nga Liverpooli në Barcelona për 85 milionë euro.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni