Home » Kampionati Italian » Maicon vazhdon kontratën me Interin

Maicon vazhdon kontratën me Interin

maiconMbrojtësi i djathtë i Interit, Douglas Maicon, ka arritur marrëveshje të re me kampionin e Serie A.

Brazilian ka qenë i shqetësuar për gjendjen e tij me Interin muajve të fundit, duke nxitur spekulime se ai mund të largohet për në Spanjë ose Angli.

“Praktikisht është një marrëveshje e arritur. Në thelb ishte ajo që ne pritëm dhe Interi iu ka kushtuar kujdes kërkesave tona”, ka thënë agjenti i lojtarit, Antonio Caliendo./Telegrafi/

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni