Home » Futboll » Luis Suarez shënon me gërshërë

Luis Suarez shënon me gërshërë

Luis Suarez shënon me gërshërëLuis Suarez ka shënuar një gol shumë të bukur me gërshërë në takimin e sotëm ndaj Levantes.Barcelona është duke udhëhequr me rezultat 5-0 në Camp Nou ndaj skuadrës së Levantes.

Golin e pestë në këtë takim e shënoi Luis Suarez në minutën e 73’.Ai shfrytëzoi një pasim të mirë nga Adriano, dhe me një goditje perfekte me gërshërë arrin ta fusë topin në rrjetë.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni