Home » Kampionati Spanjoll » Luis Suarez: Realin e mposhtim në Camp Nou

Luis Suarez: Realin e mposhtim në Camp Nou

Luis Suarez: Realin e mposhtim në Camp NouSuarez thotë se Barcelona duhet t’i fitojë të gjitha ndeshjet e mbetura në La Liga për të fituar pozitën e parë.
Barcelona është në vendin e dytë me katër pikë më pak se Real Madridi pas humbjes shokuese nga Malaga javën e kaluar dhe Suarez thotë se më nuk ka falje.

“Real Madridi është Real Madridi, ata nuk do të lëshojnë shumë pikë, por ata duhet që të vijnë në Camp Nou, që është një mundësi për neve për të mbyllur pak hapësirën në tabelë”.

“Ata do të lëshojnë ca pikë gjatë kësaj rruge, përderisa ne duhet të fitojmë ndeshjet e mbetura”, u shpreh Suarez.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni