Home » Kampionati Anglez » Liverpooli vazhdon me probleme të njëpasnjëshme

Liverpooli vazhdon me probleme të njëpasnjëshme

Skuadra gjigante e Anglisë, Liverpooli, vazhdon me probleme të njëpasnjëshme.

Futbollisti më i mirë Torres më gjasë nuk do të jetë për gjashtë javë, si pasojë e lëndimit të gjurit. Rezultatet e dobëta te skuadrës së Liverpoolit dhe mungesa e Torresit do të jetë njëra nga goditjet më të fuqishme që do të pasojë për skuadrën e Liverpoolit.

Krahas Torresit, edhe kapiteni Steven Gerrard do të mungojë dy javë, derisa izraeliti Yossi Benayoun rrezikon të mos paraqitet një muaj.

”Gerrard dhe Torres kanë bërë disa ekzaminime mjekësore që kanë konfirmuar lëndimet e tyre”, thuhet nga burimet brenda klubit anglez.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni