Home » Futboll » Liverpooli përgatit ofertën për Sahan

Liverpooli përgatit ofertën për Sahan

Louis_SahaTrajneri i Liverpoolit, spanjolli Rafael Benitez po përgatit ofertën për shërbimet e sulmuesit të Evertonit, francezit Louis Saha. Lajmi është bërë i ditur të dielën nga mediumet angleze.

Benitez e sheh francezin Saha si partner ideal në sulm për spanjollin Fernando Torres.

Saha ka kontratë me skuadrën e Evertonit deri në qershorin e vitit të ardhshëm, ndërsa gjatë miniafatit kalimtar të janarit mund të pajtohet me kushtet e ofruara nga Liverpooli dhe të transferohet në stadiumin “Anfield Road”.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni