Home » Kampionati Anglez » Liverpooli është një klub i shkëlqyeshëm…

Liverpooli është një klub i shkëlqyeshëm…

Liverpooli ka thye akullin e serisë së rezultateve të dobëta, pas fitores me rezultat 2:0 kundër Wolvesit.

Qendërmbrojtësi i Liverpoolit, Jamie Carragher, ka kërkuar nga bashkëlojtarët e tij të tregohen të pathyeshëm përballë kritikave të vazhdueshme për problemet e klubit, pasi që kjo është pikërisht ajo që nevojitet në ambientin e Ligës Premier.

“Lojtarë të mirë të cilët kanë arritur sukses në klube më të vogla kanë ardhur këtu dhe nuk kanë mundur ta përballojnë presionin, sepse nuk e kanë pasur karakterin e duhur për t’u përballur me të presionin kur vijnë kohë të këqija””, tha Carragher.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni