Home » Kampionati Kosovar » Liria nisi përgatitjet për stinorin pranveror

Liria nisi përgatitjet për stinorin pranveror

Skuadra e futbollit Liria nga Prizreni, nisi përgatitjet për stinorin pranveror në futboll.

Qëllimi i kësaj skuadre është që të përgatiten sa më mirë për pjesën pranverore dhe njëherësh kërkojnë të luftojnë të ngjiten sa më lartë në kreun e tabelës si dhe kërkojnë trofeun e kupës së Republikës së Kosovës.

Në stërvitjen e parë ishin të gjithë futbollistët, në të cilët llogarit kryetrajneri i ri, Behajdin Gjinali. Në tubimin e parë ishin edhe futbollistët Klodian Sulollari, Alsid Tafili e Ermin Gjananoviq. Në seancën e parë të stërvitjeve ishin dhe përforcimet e bëra, si Uliks Emra dhe Luigj Buqaj.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni