Home » Futboll » Lionel Messi sërish probleme shëndeti

Lionel Messi sërish probleme shëndeti

Lionel Messi sërish probleme shëndetiSulmuesi i Barcelonës, Lionel Messi, ka vjellë sërish gjatë ndeshjes me Villarealin (3:1), e cila u zhvillua në Camp Nou në kuadër të Kupës së Mbretit.

Kjo nuk është hera e parë që argjentinasi ka vjell në fushë.
Barcelona fitoi 3:1, kurse Messi e mbylli ndeshjen me një gol dhe një asistim.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni