Home » Volejboll » Ligjëruesit vijnë nga rajoni

Ligjëruesit vijnë nga rajoni

LogoFVKKreu i Federatës së Volejbollit të Kosovës, me qëllim të avancimit të trajnerëve të shtunën organizon edhe seminarin ndërkombëtar për trajnerë të volejbollit.

Zyra e FVK-së njoftojë se ligjëruesit do të jenë nga shtetet e rajonit, por është interesant se nuk bëhen të ditur emrat e ligjëruesve. Seminari mbahet në Fakultetin e Kulturës Fizike në Prishtinë, me fillim në orën 10.00.

Përveç trajnerëve të Superligës dhe të ligës së parë të drejtën e pjesëmarrjes në këtë seminarë e kanë edhe studentët.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat:

Komentoni