Home » Liga e Kampionëve » Leonardo i zhgënjyer me skuadren e tijë

Leonardo i zhgënjyer me skuadren e tijë

leonardo-milanTrajneri i Milanit, Leonardo, nuk ka qenë i kënaqur me lojën e futbollistëve të tij sidomos gjatë 45 minutave të pjesës së parë.

Ai ka mbetur i zhgënjyer me një barazim (1:1) që arritën në takim me Zurichun, në ndeshjen e vlefshme të Champions Leagua në futboll.

“Pjesa e parë ishte e dobët për ne, dhe këtu ndikuan shumë faktorë. Fillimi ishte i komplikuar, pasi disa futbollistë nuk ishin plotësisht të gatshëm, si Ronaldinjo, Tiago Silva dhe Masimo Ambrozini”, tha Leonardo. Milani është kualifikuar në tetën e finales së Champions Leagua.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni