Home » Kampionati Spanjoll » Legjenda e Realit është dhe do të mbetet Rauli

Legjenda e Realit është dhe do të mbetet Rauli

RaulCele1102_468x543Raul është dhe do të mbetët legjendë e futbollit të klubit mbretëror, Real Madridit.

Trajneri i Real Madridit, Manuel Pellegrini, thotë se nuk ka kurrfarë problemi me Raul, i cili mungoi në fitoren e fundit kundër Almerias. “Nuk ka probleme me Raul, ai gjithmonë do të mbetet një lojtar i rëndësishëm.

Raul është lider dhe ai nuk ka luajtur në ndeshjen e fundit për arsye familjare. Ai është një lojtar shumë i rëndësishëm, ka luajtur të gjitha ndeshjet e vikendeve dhe do të vazhdojë”, tha Pellegrini

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni