Home » Kampionati Italian » Lazio nuk i përballoi Napolit

Lazio nuk i përballoi Napolit

Lazio nuk i përballoi NapolitSkuadra e Napolit ka arritur të shënojë fitore të rëndësishmë në udhëtim kundër Lazios në formë.

Napolitanët triumfuan 1:0 falë golit të vetëm të shënuar nga sulmuesi argjentinas, Gonzalo Higuain.Kapiteni i Kombëtares shqiptare, Lorik Cana dhe Etrit Berisha ishin titullarë në këtë takim dhe luajtën për 90 minuta.

E, Etriti bëri një gabim të rëndë në golin e Higuain, duke e pësuar atë pikërisht në këndin e tij.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni