Home » Kampionati Shqiptar » Kuzhe interesohet për një mesfushor

Kuzhe interesohet për një mesfushor

Përzgjedhësi i kombëtares së Shqipërisë, Josip Kuzhe, ka thënë se kanë nevojë për një mesfushor të rryer.

“Grumbullimi në Antalya shtatë ditë më dha mundësinë të kem një ide për futbollistët e rinj që janë kandidatë për kombëtaren shqiptare.

Jam shumë i kënaqur nga Lila, Vila, Bakaj, por një suprizë e këndshme për mua ishin sulmuesit Bala, Shkurtaj, Roshi dhe Cikalleshi. Mungesa jonë për momentin është një mesfushor me tipare mbrojtësi dhe një qendërmbrojtës.

Klubet shqiptare punojnë mirë me futbollistët e rinj, por mendoj se ata duhet të punojnë shumë në mënyrë individuale, për të arritur në një nivel të kënaqshëm”, tha Kuzhe.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni