Home » Kampionati Anglez » Kuptoni se çfarë top klubi është Arsenali!

Kuptoni se çfarë top klubi është Arsenali!

Sol Campbell, një mbrojtës i dalluar anglez ka thënë se edhe për tre vjet mund të luajë aq fortë sa dikujt mund t’i duket e pabesueshme.

Një marrëveshje gjashtëmujore e cila qëndron në tavolinë për Campbell mund ta bëjë atë edhe një herë futbollist të Arsenalit deri në verë, por si duket ky nuk është edhe interesuar.

“Largoheni dhe kuptoni se çfarë top klubi është Arsenali. Mendoj se dy dyja palët kuptuam se i mungojmë njëra tjetrës.

Por duhet t’i përkushtoheni vetes dhe unë kam punuar shumë për të arritur këtu. Ka qenë mrekulli, është fantastike të rikthehem. Është si një shtëpi për mua, vërtet”, tha Campbell.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati
Etiketat: ,

Komentoni