Home » Kampionati Botëror "Brazili 2014" » Kompensimi i Burley’t është pranuar

Kompensimi i Burley’t është pranuar

George_BurleySky Sports News kupton se Shoqata e Futbolllit Skocez ka arritur një marrëveshje në parim me George Burley në një paketë kompensimi.

Burley u paraqit si Menaxher Skocez të hënen pas zhgënjimit të kualifikimeve në Kupë Botërore dhe humbjen miqësore me Uells’at gjatë fundjavës.

Ai e kishte kontratën me SFA deri në 2012 dhe vendimi ishte për të përfunduar marrëveshjen e tij, nënkupton një zgjidhje që duhet të arrihet.

Çështja besohet të jetë e zgjidhur dhe konfirmimi i një marrëveshje mund të pritet gjatë ditëve të ardhshme.

Vëmendja është tani se kush mund ta zavendësoj Burley’n dhe një numër i madh i emrave janë paraqitur me postin vakant.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni