Home » NBA » Kobi Brajant dhe Lebron Xhejms kryesojnë boten e yjeve

Kobi Brajant dhe Lebron Xhejms kryesojnë boten e yjeve

Dy yjet më të mëdha aktuale të NBA-së, Kobi Brajant dhe Lebron Xhejms, sipas votave të marr do të drejtojnë ekipet e yjeve të NBA-së, të cilat vitin e ardhshëm do të përballen në natën e yjeve.

Brajant për momentin ka marrë 1 milion e 380 mijë vota ,ndërsa Xhejms në pozitën e dytë ka 30 mijë vota më pak.

Këto votime bëhen para javës së yjeve e cila duhet të zhvillohet më 14 shkurt në stadiumin e “Dallas Couboys”, i cili ka kapacitet prej 80 mijë ulëseve dhe ky do të jetë takimi i parë i yjeve të NBA-së, që do të luhet në një fushë futbolli.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni