Home » Futboll » Kërkesa e De Biasi-t për Ronaldo-n

Kërkesa e De Biasi-t për Ronaldo-n

Kërkesa e De Biasi-t për Ronaldo-nPërzgjedhësi i Shqipërisë, Gianni De Biasi ka thënë se ai ka votuar për Cristiano Ronaldon për Topin e Artë, mirëpo tashmë ai ka një kërkesë për portugezin.

Kërkesa e De Biasi-t është që Ronaldo të mos shënoj në ndeshjen që Shqipëria e zhvillon kundër Portugalisë në Elbasan.

“E votova Cristiano Ronaldon për ta fituar Topin e Artë, sepse ai ka luajtur në mënyrë të mahnitshme në vitin e kaluar. Ishte fantastik. Por, shpresoj që ai të mos shënoj gol ndaj Shqipërisë”, ka thënë De Biasi për mediet shqiptare.

Kujtojmë se në ndeshjen e parë ndërmjet Portugalisë dhe Shqipërisë Ronaldo nuk u paraqit, ndërsa kombëtarja jonë fitoi me rezultat minimal 1:0.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni