Home » Liga e Kampionëve » Kaka thotë se do ta fitojnë Champions Leaguan

Kaka thotë se do ta fitojnë Champions Leaguan

Njëri prej mesfushorëve më të mirë në botë, Leite Kaka, ka thënë se me skuadrën e tij, Real Madridin, do të fitojnë Champions Leaguan në futboll.

Ai është i bindur se Reali ka potencial dhe të gjitha parakushtet për të korrur një sukses të tillë që prej kohësh e presin adhuruesit madridas.

Kaka tha se gara evropiane është prioritet për klubin mbretërore, dhe qëndron para garës për titullin e kampionatit spanjoll. “Do të ishte ëndërr të arrijmë në finale në Bernabeu. Do të bëjmë gjithçka për të arritur atje. Më shumë do të doja të fitoj titullin e Champions Leagua, ky është turneu më i rëndësishëm”, tha Kaka.

Shpërndaje:
  • Postoje tek Kapsit
  • Bookmark tek RuajFaqet
  • Facebook
  • Digg
  • del.icio.us
  • TwitThis
  • Live
  • Postoje tek Ngjarjet
  • StumbleUpon
  • Technorati

Komentoni